*    *    *    *    *

*     *    *    *    *

TURNIEJ KOŚCI

ZASADY GRY

15 marca 2014 w PUBie ZAGŁOBA odbył się VII TURNIEJ KOŚCI w tysiąca. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. W kategorii juniorów zwyciężył KAMIL. W kategorii seniorów zwyciężyła ASIA. GRATULACJE !!! Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary, które ufundował Wiesław Tomaszewski. Dziękujemy Wiesławowi oraz wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu turnieju.

JUNIORZY

SENIORZY - ELIMINACJE

SENIORZY - FINAŁ

9 listopada 2013

W PUBie ZAGŁOBA odbył się VI TURNIEJ KOŚCI w tysiąca. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. W kategorii juniorów zwyciężył DOMINIK. W kategorii seniorów zwyciężył ANDRZEJ. GRATULACJE !!! Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary, które ufundował Wiesław Tomaszewski. Dziękujemy Wiesławowi oraz wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu turnieju.

ZASADY GRY

8 lutego 2013

W PUBie ZAGŁOBA odbył się V TURNIEJ KOŚCI w tysiąca. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. W eliminacjach do finału seniorów dwukrotnie wyrzucono "tysiąca", czyli układ pięciu jednakowych oczek. Udało to się Jankowi i Arturowi. W kategorii juniorów zwyciężył Kacper, który wygrał turniej po raz drugi z kolei. W kategorii seniorów wygrała Ania. GRATULACJE !!! Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary. Dziękujemy  wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu turnieju. Po turnieju odbyła się dyskoteka. Grał DJ PAWEU. Zobacz film z dyskoteki.

Finał juniorów

Finał seniorów

Eliminacje seniorów

Zobacz film z dyskoteki

28 kwietnia 2012

Tradycyjnie w PUBie ZAGŁOBA odbył się już IV TURNIEJ KOŚCI w tysiąca. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. W kategorii juniorów zwyciężył Kacper. W kategorii seniorów zwyciężył Dominik. Gratulujemy!!! Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary. Turniej z roku na rok rozkręca się dzięki sponsorom, którzy przyczyniają się do jego organizacji. W tym roku sponsorami turnieju byli:

PUB ZAGŁOBA, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, 62-613 Osiek Mały, Os. Żeromskiego 2, tel. 691 032 686,

PRZEDSIĘBIORSTWO INFORMATYCZNE "ZeroJeden", KOMPUTERY, SPRZEDAŻ-SERWIS, 62-613 Osiek Mały, ul. Parkowa 9, tel 663 881 612,

DJ PAWEU, 62-613 Osiek Mały, Dęby Szlacheckie 25A, tel. 726 780 626,

ARTUR WOSZCZYŃSKI, USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, 62-613 Osiek Mały, ul. Leśna 9, tel. 606 892 970,

SKLEP ROLNICZO-OGRODNICZY "STOKROTKA", 62-613 Osiek Mały, ul. Leśna 7, tel. 606 754 722,

FIRMA "TOMEX" WIESŁAW TOMASZEWSKI, 62-613 Osiek Mały, Łuczywno 1A,

SOŁTYS OSIEKA MAŁEGO, PAN ANDRZEJ KAWKA.

Po turnieju odbyła się dyskoteka PRZEBOJE LAT '90. Grał DJ PAWEU.

11 listopada 2011

W PUBie ZAGŁOBA w Osieku Małym odbył się III TURNIEJ KOŚCI w tysiąca. W kategorii juniorów zwyciężył Maciej Michalak. W kategorii seniorów zwyciężyła Ilona Szczecińska. Gratulujemy !!! Turniej był wyjątkowy pod wieloma względami. W rozgrywkach wzięła udział rekordowa liczba zawodników: 10 juniorów i 25 seniorów. Zwyciężyły osoby, które w naszym turnieju wzięły udział po raz pierwszy. Wyjątkowe również były zwycięstwa zawodników. Zarówno w kategorii juniorów jak i seniorów zawodnicy zakończyli grę finałową poprzez wyrzucenie "tysiąca", czyli pięciu jednakowych oczek. Wyrzucenie takiego układu kości zdarza się niezwykle rzadko. Co więcej taki układ oczek wyrzucony został już wcześniej przez Pawła i Ilonę (zwyciężczynię turnieju seniorów) w eliminacjach do finału. Tak więc "tysiąca" podczas turnieju wyrzucono aż czterokrotnie. Zwycięzcy turnieju otrzymali okazałe puchary. Po turnieju odbyła się dyskoteka "PRZEBOJE DISCO POLO". Grał DJ PAWEU.

30 kwietnia 2011

W PUBie ZAGŁOBA w Osieku Małym odbył się II TURNIEJ KOŚCI. Zwycięzcą turnieju został Wiesław Tomaszewski. Gratulujemy !!!  Po turnieju odbyła się dyskoteka "PRZEBOJE LAT 80-TYCH".

.
.
.

29 stycznia 2011

W PUBie ZAGŁOBA w Osieku Małym odbył się I TURNIEJ KOŚCI. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Kawka. Gratulujemy !!!