*    *    *    *    *
  *      *    *    *    *

Charytatywny turniej piłki nożnej "DLA ZOSI" w Dębach Szlacheckich. 20 czerwca 2015.

W turnieju wzięło udział 14 drużyn: PLEJADA, DYMIĄCE TRAMPKI, BABIAK, FC WCZORAJSI, ŁUCZYWNO, EUROPA, DRINK TEAM, JARO-TRANS, EXCUSE ME, KKS DĘBY, TEAM KOŁO, MOSTKI, COCO JAMBO, OSIEK MAŁY JUNIORZY.

Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna EXCUSE ME, na drugim stopniu podium stanęła drużyna COCO JAMBO, trzecie miejsce wywalczyła drużyna ŁUCZYWNO. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju.

Od lewej: Łukasz Pyrzyński (organizator, zawodnik EXCUSE ME), Piotr Rutkowski (kapitan drużyny EXCUSE ME), Kamil Dynak (organizator, zawodnik EXCUSE ME), Krzysztof Załęski (najlepszy bramkarz turnieju, zawodnik EXCUSE ME), Kamil Krysiak (najlepszy napastnik turnieju, zawodnik COCO JAMBO), Szymon Kowalski (kapitan drużyny ŁUCZYWNO), Krystian Zieliński (kapitan drużyny COCO JAMBO).